KRESBY - MALBY

Ukázky kreseb, obrázků, obrazů a ornamentů.

Něco o těchto stránkách

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH
VĚNOVANÝCH KRESLENÍ A MALOVÁNÍ.
 

Tyto stránky jsou jako ukázka a zároveň nabídka různých kresebmaleb (obrázků).

Je možné nakreslit PORTRÉT jakékoli velikosti (A5, A4, A3, A2), různou formou (tužka, uhel) z různého zdroje (podle modelu, podle fotografie). Kresba může být reálná, může se jednat o karikaturu nebo kreslený obrázek.

Další možností je kresba nebo malba (barevná) NA ZEĎ (venkovní nebo vnitřní) - jedná se nejčastěji o kreslené postavičky lidí nebo zvířat, rostliny (kytičky), krajiny, stroje apod. Postavičky mohou být podle konkrétní předlohy (Tom a Jerry, Mickey Mouse, Donald Duck, Krteček, Ferda Mravenec atd. → ZDE je přehled těch nejznámějších postaviček) nebo je možné postavičky i krajiny vymyslet podle vlastní fantazie - návrh dodám nebo jej společně vytvoříme.  

Kresba OBRAZŮ - podle reálné předlohy (samotná krajina, fotografie, video, ...), podle vlastní fantazie. Obrazy mohou být malovány jednou barvou nebo barevně - pastel, vodové barvy apod. Velikost obrazů může být rozdílná - A5, A4, A3, A2, ....

Určitou formou kresby a malby je také TVORBA OBALŮ na CD nebo DVD - pro kapely (rockové, metalové, jazzové, country, dechové a řadu dalších).

Další variantou jsou kresby a malby NA KŮŽI - krátkodobé (...ne tetování!). Jedná se o různé ornamenty, obrázky, jednoduché i složitější malby. Je ale možné nakreslit také návrh na tetování - předlohu.

Kromě toho je možné vytvořit PLAKÁT na určitou akci (návrh nebo celý plakát) a jako poslední variantu uvádím tvorbu různých VYSTŘIHOVÁNEK - stavby, vozidla, zvířata, diorámata apod. (v galerii je možné se podívat na vystřihovánku klatovské Černé věže).  

 Ukázky některých prací si můžete prohédnout v jednotlivých galeriích.

A na konec jedna významná věc - CENA. K tomu bych jen dodal větu, kterou řekl Boris Rösner alias právník Macháček v "Černých baronech":

"Však my se vždycky ňák dohodneme...!"

!!! NOVÝ E-MAIL !!!

 
Děkuji za Vaši návštěvu těchto stránek a těším se na setkání v případě Vašeho zájmu o nějakou kresbu.