KRESBY - MALBY

Ukázky kreseb, obrázků, obrazů a ornamentů.

Ceník

V tabulce uvedené níže jsou ceny portrétů rozdělené podle dvou kritérií: podle počtu jednotlivých portrétů (hlav) na papíru a podle formátu (A4, A3, A2). Ceny jsou stejné pro kresbu tužkou nebo uhlem (černý, hnědý) - uhel je vhodnější pro větší portréty.
Ceny je možné předem domluvou upravit podle náročnosti kresby (hlava nebo celá postava, členitější  oblečení, šperky, doplňky hlavy [brýle, náušnice, ...] nebo postavy [kabelka, hodinky, náramek, deštník, ...]). Ceny v tabulce platí obecně pro kresby hlavy s částí dekoltu a se základními, popř. nezbytnými doplňky (náušnice, brýle, řetízek, přívěsek apod.).
Velikost hlavy na kresbách závisí na počtu portrétů na papíru a na velikosti formátu - přibližné velikosti hlavy od temene po bradu jsou (pro Vaši představu):


A4 jedna hlava (cca 14-16 cm)
 
  dvě hlavy (každá cca 10-12 cm)
A3 jedna hlava (cca 18-22 cm)
    dvě hlavy (každá cca 15-18 cm)
    tři hlavy (každá cca 12-14 cm)
A2 jedna hlava (cca  24-28 cm)
    dvě hlavy (každá cca 18-24 cm)
    tři hlavy (každá cca 16-20 cm)
    čtyři hlavy (každá cca 14-18 cm)
  http://kresby-malby.wgz.cz/image/18476282Rozměry jsou samozřejmě přibližné - výsledná velikost závisí na tom, co všechno bude na portrétu zachyceno (krk, část dekoltu, dekolt, dlouhé vlasy atd.), podle možností poskytnuté fotografie, popř. podle Vašeho vlastního přání. Jak už je z předchozího přehledu zřejmé, je možné na jeden arch udělat více portrétů - pro A4 si ale myslím, že je maximum 2 (pak už jsou portréty čili hlavy moc malé), na A3 maximálně 3 a na A2 maximálně 4 hlavy (portréty). Stejně tak je uvažováno i v následujícím ceníku. Přesto je možné i toto předem domluvit - např. větší počet hlav (portrétů) na jeden arch.

Zde je CENÍK PORTRÉTŮ:

 
Děkuji za Vaši návštěvu těchto stránek a těším se na setkání v případě Vašeho zájmu o nějakou kresbu.